SUPER!

Mail z dostępem do webinaru jest już w Twojej skrzynce.

ale- mam dla ciebie coś sPECJALNEGO!
Jednorazowa oferta dla uczestników webinaru
szkolenie:

„Jak rozmawiać z dzieckiem o nadwadze i otyłości”

47zł

zamiast 250zł

1.5h video szkolenie o tym jak zmotywować dziecko do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe, tak aby nie wpłynąć negatywnie na jego relację z jedzeniem i własnym ciałem.

Prowadząca: dr Agnieszka Chaillot- dietetyczka, psycholożka, doktor nauk o zdrowiu, mama.

Oferta ważna tylko raz. 
Zostało:

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Otrzymasz konkretne wskazówki na temat tego, jak rozmawiać z dzieckiem, żeby nie wpłynąć negatywnie na jego samoocenę i niewłaściwy stosunek do jedzenia w przyszłości.

Dowiesz się:

✔️ Jakich „motywujących” tekstów i „niegroźnych” uwag unikać w rozmowie.

✔️ Co zrobić kiedy dziecko mówi, że ma problem ze swoją nadwagą, a co kiedy nie widzi problemu.

✔️ Co zrobić z osobami z otoczenia, które mówią o nadwadze dziecka i jego „grubości”.

✔️ Co mówić dziecku kiedy znajdujesz papierki po cukierkach w szufladach.

✔️ Co mówić dziecku, które nie chce jeść warzyw.

✔️ Jak wzmacniać samoocenę dziecka.

✔️ Jak mówić, żeby dziecko nie miało wyrzutów sumienia, kiedy znowu mu się nie uda odmówić sobie słodyczy czy przekąsek.

✔️ Co mówić, żeby właściwie motywować dziecko do zmiany nawyków żywieniowych.

Rozmowa z dzieckiem o nadwadze i otyłości to jest bardzo ważny temat. To w jaki sposób to zrobisz będzie miało nie tylko wpływ na to, czy Twoje dziecko schudnie, jaka będzie atmosfera przy stole i „wokół jedzenia”. Ale- jak to wszystko wpłynie na resztę jego życia. Czy Twoje dziecko będzie na dietach, żeby znowu schudnąć, czy będzie mieć zdrowy stosunek do jedzenia, będzie kochać swoje ciało za to, co dzięki niemu może osiągnąć. 

Szkolenie jest nagrane i dostęp do niego będziesz mieć na 3 miesiące od dziś.

**Jeśli nie chcesz korzystać z tej jednorazowej propozycji, nie musisz nic więcej robić. Dostęp do bezpłatnego webinaru „Jak pomóc dziecku schudnąć. 3 najczęstsze błędy” jest już w Twojej skrzynce. 

…niedawno słuchałam Twój webinar o rozmowie z dzieckiem na temat otyłości. Uważam, że to sztos! Wszystko co mówisz jest bardzo cenne. Słuchałam kilka już razy i pewnie jeszcze kilka razu przesłucham.

Agnieszka, mama

webinar jest świetny, brak mi słów, oglądałam go już parę razy, niby wszystko oczywiste, ale jakoś wcześniej na to nie wpadłam. Bardzo zmienił moje podejście do rozmów z moim synem, już się nie boję 🙂

Marta, mama

Oferta ważna tylko raz. 
Zostało:

Copyright 2024 | Projekt Chaillot