Jeszcze tylko jedna rzecz

Sprawdź maila i potwierdź, że chcesz zobaczyć webinar!

W innym przypadku nie będę mogła wysłać Ci linka do niego.

Jeżeli go nie widzisz sprawdź proszę folder spam, oferty i powiadomienia.

Jeżeli chcesz DARMOWY ebook- kliknij poniżej

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Chciałabyś pomóc swojemu dziecku schudnąć?

  • Być może masz już dość ciągłego nakłaniania dziecka aby jadło więcej warzyw?
  • Być może próbowałaś pomóc mu schudnąć, ale bez trwałych rezultatów?
  • Być może zakładasz, że od jutra już koniec ze słodyczami, ale jutro znowu znajdujesz pochowane papierki po słodyczach w pokoju Twojego dziecka?
  • Być może nie chcesz, żeby Twoje dziecko tak jak Ty było całe życie na różnych dietach?
  • Być może nie możesz rozgryźć czemu Twoje dziecko ma nadwagę?
  • Być może masz dość uwag koleżanek, że Twoje dziecko może powinno mniej jeść?
  • Być może martwi Cię, że rówieśnicy mu dokuczają?
  • Być może jesteś zagubiona w chaosie sprzecznych informacji na temat odchudzania dzieci i nie chcesz sama robić z niego królika doświadczalnego?
To najczęstsze problemy rodziców, z którymi pracuję.
Brzmi znajomo? Czy to także o Tobie i Twoim dziecku?

Pozwól, że poznamy się lepiej zanim się spotkamy.

Nazywam się Agnieszka Chaillot, jestem dietetyczką (od 11 lat), psycholożką (od 20 lat), doktorem nauk o zdrowiu oraz mamą.

Odchudzanie dzieci to bardzo delikatny temat. Na pewno z jednej strony martwisz się, że Twoje dziecko ma nadwagę, ale z drugiej nie chciałabyś żeby miało jakąś traumę związaną z odchudzaniem. Doskonale Cię rozumiem. Same jadłospisy nie działają. Jeżeli Twoje dziecko ma nadwagę to ona skądś się wzięła. I do tego „skąd” trzeba dotrzeć. Jadłospisy są jak tabletki przeciwbólowe. Likwidują skutki, a nie przyczyny. I to tylko tymczasowo. 

A Ty przecież nie chcesz, żeby Twoje dziecko schudło tymczasowo? Na pewno chciałabyś, żeby zrzuciło dodatkowe kilogramy trwale i bezpiecznie?

I wiesz co? Chętnie pokażę Ci jak to zrobić.

Pracuję z rodzicami (najczęściej są to mamy, dlatego używam w komunikacji formy żeńskiej, ale jeżeli jesteś tatą to wszystkie informacje są jak najbardziej adekwatne także dla Ciebie). Rodzicami,  którzy chcą skutecznie zmienić nawyki żywieniowe swoich dzieci, żeby schudły. Tak, żeby pomóc dzieciom jeść więcej tego, co powinny, a mniej tego, czego nie powinny bez ciągłej walki.

Bez stresu i rewolucji!

Bez trzymania się tradycyjnych jadłospisów i liczenia kalorii.

Przez lata wypracowałam własne skuteczne metody jak to zrobić.

Jako dietetyczka skupiam się na tym, co pojawia się na talerzu dziecka, a jako psycholożka- na tym, co w jego głowie odnośnie jedzenia. A jako mama wiem, co jest realne, a co nie. 🤣

Copyright 2023 | Projekt Chaillot